Liekni gniuždeliai. Knyga. Pasaka. Katinėlis ir gaidelis - Musumažyliai


Tai kompensuoti bando kai kurios suaugusiems skirtos užeigos, prirūkytose patalpose steigdamos vaikų žaidimų kampelius. Į ją paragauti specialiai vaikams skirtų patiekalų netilpdavo visi norintieji. Nei suaugusiųjų, nei vaikų nebetenkino nei tamsus, neskoningas interjeras, nei patiekalų kokybė.

Jonas Gaidelis

Tiesa, ji nėra skirta tik mažiesiems. Tačiau galima išgerti pieno kokteilių, paragauti liekni gniuždeliai pat kepamų bandelių ir net lietinių. Karčemos darbuotoja Elona sakė, kad žaidimų aikštelė įrengta pastebėjus, jog su tėvais atėję vaikai neturi kuo užsiimti. Ši pramoga išties populiari.

Beribė „kelių gaidelių“ išmonė: mašina skriejo be vairuotojo

O tai, kad vaikai žaidžia liekni gniuždeliai patalpoje, anot Elonos, tėvelių reikalas. Jie čia atsiveda mažuosius. Yra ir atskira patalpa, kur nerūkoma, tačiau ten nėra žaidimų. Užimti vaikus, kol gaminami patiekalai ar pramogauja tėvai, bando ir kitos uostamiesčio užeigos.

Parašykite komentarą!

Tai — mokama paslauga. JAV vaikai į barus ir kavines neįleidžiami.

  1. Internete plintančiame vaizdo įraše jaunuoliai demonstruoja, kaip be vairuotojo važiuojantis automobilis lekia greitkeliu dideliu greičiu.
  2. Numesti svorio vaiko gimimas
  3. Lieknėjimo dienoraštis. Apie valią | komentarai [Puslapis 2/7]
  4. Jonas Gaidelis - išsami informacija apie žmogų | termomatika.lt
  5. Stilius - Ogmios miestas
  6. Vietoje pieno kokteilio - dūmų debesys | termomatika.lt
  7. Eglutė skarota - Eilėraščiai vaikams | termomatika.lt
  8. Angelai ir angeliukai atskrido dideli ir maži, storuliukai ir liekni, liūdni ir linksmi, balti ir margaspalviai, popieriniai ir mediniai, sidabriniai ir auksiniai — iš viso jų apie !

Amerikiečių nuomone, ten, kur vartojamas alkoholis, mažamečiams ne vieta. Todėl šioje šalyje neskatinamos šeimų pramogos užeigose, skirtose suaugusiems.

Komentarai

Kai liekni gniuždeliai Europos šalyse į barus ir kavines apskritai vaikai liekni gniuždeliai. Pasak uostamiesčio Liekni gniuždeliai teisių apsaugos tarnybos vedėjos Gražinos Aurylienės, barai, restoranai skirti suaugusiems ir nėra tinkama vieta vaikams žaisti. Juk ten žmonės ne tik valgo, bet ir geria, rūko, keikiasi.

Dilgėlių sriuba

Pagal Vaikų teisių pagrindų įstatymą, Vaikų teisių konvenciją, mažuosius turi supti teigiama, saugi aplinka. Rašyti komentarą.