Lieknėjimo antklodės


lieknėjimo antklodės

Vilnonis jaukumas mažiems ir dideliems Liepos 1d. Per tą laiką įmonė perėmė užsieniečių patirtį ir gaminius iš vilnos ėmėsi siūti pati. Šiuo metu bendrovė siūlo ir lieknėjimo antklodės siuvinių, kokių anksčiau iš tiekėjų negaudavo. Gimė ir nauja linija mažiesiems — žaismingos vilnonės antklodės, paklotėliai lovytei, miegmaišiai į vežimėlį, šilti ir švelnūs rūbeliai — sarafanai mergaitėms, kelnės ir liemenės berniukams, striukytės su ausytėmis puoštais gobtuvais.

"Waist twisting disc" lieknėjimo diskas

Puiki dovana gimus kūdikiui — naujagimio kraitelis, kuriame švelnios ir šiltos pirštinytės, kojinytės, kepurytė, marškinėliai ir pledukas. Vėsiajam sezonui sukurtos šildančiosios šlepetės, gydomosios juostos skaudančiai nugarai ar sąnariams šildyti, kaklajuostės gerklės skausmui malšinti. Šiltutėlė vilna pravers ir lieknėjimo antklodės vasarą Vilna dėl unikalių savybių naudojama visais metų laikais.

Vilnonės patalynės oro pralaidumas yra 86 proc.

SUPER PRESS treniruotė. Lieknėjimo programa

Vilnonė patalynė septynis kartus geriau nei tradicinė: sugeria prakaitą ir jį išgarina, todėl žmogus miegodamas jaučiasi puikiai. Vilna it gyva, ji palaiko malonią šilumą: kai karšta - vilnos plaukeliai pasišiaušia ir praleidžia orą, kai šalta — priglunda ir šildo.

svorio netekimas 15 svarų

Šie natūralūs gaminiai padeda išvengti reumato, sąnarių ar stuburo skausmų, inkstų ligų. Be to, vilnoniuose siuviniuose nesiveisia dulkių erkės ir kiti mikroorganizmai, todėl vaikai ir jautrūs suaugusieji rečiau serga alerginėmis ir kvėpavimo takų ligomis.

Ji dvisluoksnė: vienas sluoksnis — minkštas, lieknėjimo antklodės, švelniai prie kūno priglundantis trikotažas, kitas lieknėjimo antklodės natūrali proc. Po tokia antklode žmogus nesuprakaituos: jei bus šilta, užsiklos trikotažine puse į apačią, jeigu bus vėsu — vilnone. Vasarą puikiai tiks vieno sluoksnio ėriuko, kupranugario vilnos ir kašmyro antklodės.

Visos šios antklodės gaminamos ir vaikiškų dydžių. Populiariausia — avių, brangiausia — Kašmyro ožkų vilna.

lieknėjimo antklodės asheville Mall svorio netekimas