Lieknėjimo lazanija


Don't Stay in School

Gaminimas Išlydome sviestą, jame pakepiname smulkiai pjaustytus svogūnus. Įdedame grietinės, prieskonių malti juodi pipirai, druska, malti lauro lapai, lieknėjimo lazanija muskatas, bazilikaiviską išmaišome.

lieknėjimo lazanija numesti coliais, bet ne numesti svorio

Sudedame smulkiai pjaustytus špinatų lapus ir troškiname iki kol špinatai patamsėja ir "sukrenta". Troškinant špinatus įpilame tiek pieno čia galima išsisukti su grietinėle arba grietine ir vandeniukad baigus troškinti gautume gan skystai atrodančią masę špinatų lapai turi būti lieknėjimo lazanija apsemti padažu.

svorio kritimas noida 76 kg svorio metimas

Špinatus paliekame aušti, o greta uždedame kaitinimui puodą su trupučiu vandens - jis skirtas lazanijos lakštų apvirimui. Į jau šiek tiek pravėsusius patroškintus špinatus sudedame trintą varškę.

Beje, varškės lieknėjimo lazanija nereikės, jeigu nusipirksite iš karto "košės" konsistencijos. Taip sutaupytumėt šiek tiek laiko ir darbo.

lieknėjimo lazanija eo svorio metimas

Taigi, viską labai gerai sumaišome, kad iš varškės ir špinatų gautume vientisą lengvai tepamą košę. Beveik baigta.

Cukinijų lazanija

Dabar tereikia sudėlioti apvirtus makaronų lakštus ir juos sutepti pasigaminta koše. Labai svarbu aptepti lakštų pakraščius.

lieknėjimo lazanija kaip mes numetame svorį natūraliai

Susluoksniavus lazaniją galime dėti į įkaitintą orkaitę. Pakepame apie 15 minučių, apibarstome tarkuotu fermentiniu sūriu ir dar pakepame minučių.

lieknėjimo lazanija

Lazaniją patiekiame supjaustytą dideliais gabalais porcijomis. Galima dar pagardinti pikantišku padažu.

f1 lenktynių svorio metimas svorio netekimas 6 savaites