Lieknėjimo pagalvėlės


Spausdinti Užmarštis: Irena ir Vaida sporto salėje pamiršta visas sveikatos problemas.

Nerijaus Jankausko nuotr. Emocijos kunkuliuoja kaip katile. Džiaugsmą dėl savo tirpstančių kilogramų ir geros savijautos keičia erzelis dėl žmonių, nemokančių išnaudoti galimybės.

Sukėlė abejonių Iki projekto "Lieknėk su "Klaipėda" pabaigos liko pora savaičių. Tad finišo tiesėje ryškėja svorio metimo lyderiai ir tinginiai. Kitiems projekto dalyviams pro akis nepraslydo viešai ir nemokamai lieknėjančių dalyvių pastangos. Jiems abejonių kelia per kelis mėnesius atsikratyti vos keli simboliniai kilogramai.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Pasirinkote tikrai ne pačius tinkamiausius", — užuominas laidė dalyviai. Bet neišnaudotus šansus ir kitus "kabliukus" paliksime projekto vainikavimui. Šįkart — apie galimus lieknėjimo pagalvėlės.

Bijo per daug sulieknėti Keliems projekto dalyviams pavyko numesti daugiausiai — apie dešimt kilogramų. Tarp šių lyderių — ir vyriausia grupės narė.

Kartais belieka tik pavydžiai atsidusti, stebint  gražuoles scenoje ar TV ekrane - kaip joms pavyksta taip išsilaikyti? Ne apie puikius genus,  o apie tai, kiek reikia pastangų, norint atrodyti nepriekaištingai. Su Balsas. Ivanova šiandien atrodo išties stulbinančiai : aukšta, liekna blondinė traukte traukia žvilgsnį.

Moteris džiaugiasi artėjanti prie pageidaujamos ribos — kg. Dalyvaudama projekte kg svėrusi Irena numetė beveik dešimt kilogramų.

Lieknejimo diržas po gimdymo korsetas XL 9744

Prieš keletą metų ji svėrė daugiau kaip kg. Sulieknėti daugiau nei kg Irena pilvo pūtimas negali numesti svorio, kad neprisišauktų mirties.

Aš negaliu prarasti svorio vyras svorio metimo dozė

Dar metei būrėja išbūrė — Irena mirs liekna. Kitos prognozės pasitvirtino, tad artimieji juokauja, kad moteris dar ilgai gyvens.

Pranešti klaidą

Išjudino projektas Irena pavyzdingai lieknėjimo pagalvėlės treniruotes. Ignoravo lieknėjimo pagalvėlės psichologės paskaitą. Jai, kaip ir kai kurioms kitoms projekto dalyvėms, pakanka reiklių trenerių.

Moterys dabar su šypsena prisimena pirmąsias treniruotes, kai lieknėjimo pagalvėlės sėdynė prašėsi pagalvėlės ir gąsdino savo mažumu, o sporto salės įrenginiai priminė neįveikiamas tvirtoves.

lieknėjimo pagalvėlės

Irena prisipažįsta, kad būtų neprisiruošusi eiti į sporto klubą, jei ne užpildyta projekto anketa. Vaikų dovanotas abonementas į kaimynystėje įsikūrusį sporto klubą taip ir liko nepanaudotas. Dalyvių manymu, viešumas ir akyla trenerių akis lieknėjimo pagalvėlės daug efektyviau nei tiesiog nusipirktas abonementas. Be to, lieknėti lengviau, kai susivienija bendraminčiai. Operaciją iškeitė į klubą 41 metų Vaidą į sporto klubą atvijo rūpestis dėl sveikatos bei padidėjęs svoris.

Представь себе вид октопауков, во столько же меньший их морфов, во сколько они сами меньше нормальных октопауков. Тогда делается возможным общение с бактериями. - Ричард, - остановила его Николь, - а что ты думаешь о будущем сыне Макса и Эпонины. И о том, что мальчишка выглядит идеально здоровым. Ричард умолк на несколько секунд.

Nors ji nesitikėjo pakliūti tarp dalyvių dėl operuoto stuburo. Gydytojai Vaidai uždraudė sportuoti, ji galėjo tik lankyti baseiną ir daryti tempimo pratimus. Tačiau moterį nuo chloruoto vandens ir mirkimo baseine jau pykina.

Žvaigždžių lieknėjimo būdai: K. Ivanova neatsisako cepelinų | termomatika.lt

Po pašalintų dviejų išvaržų neurochirurgas ją kalbina ryžtis antrajai operacijai. Tai tegul išveža į ligoninę iš sporto salės", — apie projekto pradžioje nutylėtą lieknėjimo pagalvėlės prisipažino moteris.

Vaidai įsiminė trenerės pastebėjimas, kad pradžioje ji baiminosi treniruočių, o dabar net pati sporto salėje pamiršta sveikatos problemas. Nors neslepia — stuburas primena apie save. Sportuodama moteris tikisi pristabdyti savo ligą, o kartu — atsikratyti papildomų kilogramų, paliktų gimdymų, ligų ir sėslesnio gyvenimo. Užduotis — sutramdyti apetitą 20 metų dietų patirties turinti Vaida mano, kad susitvarkyti pirmiausia reikia "savo galvoje".

Tai nera geda! Daugelis garsiu žmoniu atvirai sako, kad yra skolingi savo figurai!

Jei prisėdau prie stalo, tai sudie, "razumėli". Bet dietos organizmui sukelia tik stresą. Turi save valdyti, nors būna gamindama šeimai kartais paslystu, įkrentu į tuos padažus", neslėpė moteris.

Lieknejimo dirzas

Vaida projekto pradžioje svėrė 91 kilogramą. Atsikratė šešių, tačiau jaučiasi taip lyg būtų netekusi 15 kg. Nenorėjusi minėti lieknėjimo pagalvėlės reto vardo projekto dalyvė iš kg numetė Ligoninėje, reanimacijos skyriuje dirbanti slaugytoja savo retus laisvadienius aukoja dėl treniruočių.

svorio netekimas lahoroje