Lieknėjimo technologija


Pacientui Greitas riebalų naikinimas — jokio sporto!

Cristiano Ronaldo svorio netekimas numesti svorio Huntsville

Skaivos Jasevičiūtės-Kraujalės lieknėjimo patirtis Dailios kūno linijos šiais laikais rūpi ne tik moterims, bet ir vyrams, todėl galima teigti, jog lieknėti be pastangų, tikriausiai, norėtų kiekvienas, lieknėjimo technologija su celiulitu, svorio problemomis ar norintis atsikratyti vos kelių kilogramų.

Kriolipolizės riebalų naikinimas šalčiu lieknėjimo technologija — tai lieknėjimo būdas, paneigiantis mitus, jog svorio atsikratyti įmanoma vien sportuojant ir sveikai maitinantis.

antsvoris nori numesti svorio

Nors Lietuvoje taip lieknėti — vis dar naujiena, pažangiausiose užsienio šalyse kriolipolizės būdu kūno riebalų efektyviai atsikratoma jau daugiau nei 20 metų. Lieknėjimo technologija lieknėjimo būdą jau išbandė ir žymi radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė Kraujalė.

Po gimdymo praėjo metai ar net daugiau, o kūno linijos vis dar — beformės? Įprasta mankšta nelabai padeda? Galbūt verta pabandyti kažką nauja.

Veikimo principas Mokslinės tyrimų išvados rodo, jog kriolipolizės procedūros — tai veiksmingas ir greitas būdas atsikratyti riebalų, nereikalaujantis jokių pastangų. Atliekant procedūrą specialūs antgaliai Cryod uždedami ant probleminių kūno vietų rankų, šlaunų, pilvo, nugaros srities, sėdmenų.

lieknėjimo technologija

Tarp odos ir antgalio sudaromas vakuumas, o jame temperatūra sumažinama iki 0,5 ar -1°C. Riebalinės ląstelės, dar kitaip vadinamos adipocitais, užšąla. Po procedūros susikaupusios riebalų sankaupos per savaitės pasišalina pro ląstelių sieneles.

Redakcija Jei jau išbandėte visas šiame pasaulyje egzistuojančias dietas, tačiau vis vien negalite atsikratyti perteklinio svorio, nenusiminkite - yra dar viena naujoviška alternatyva.

Cryoslim kriolipolizė padeda atsikratyti nepageidaujamo riebalų kiekio bei celiulito. Tai visiškai nepavojinga. Vienos procedūros metu galima pašalinti procentų riebalinio sluoksnio.

lieknėjimo technologija

Kaip veikia lieknėjimo technologija Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojamos 3 procedūros, tarp kurių turėtų būti kelių savaičių pertrauka. Atlikus procedūrą, lieknėjimo technologija rezultatas geriausiai matomas praėjus savaitėms po jos.

svorio netekimas sapna vyas patel

Žymi radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė — Kraujalė po 2 procedūrų, kurių bendra trukmė apie 2 mėnesius, liko sužavėta rezultatais ir akivaizdžiais figūros pokyčiais. Pasak Skaivos, jokių papildomų priemonių svoriui mesti ji nesiemė,  maitinosi kaip visuomet.

Kur kreiptis?