Pycnogenol svorio


PRELOX, 60 tablečių

Skip to content Pycnogenol svorio ir pycnogenol svorio žievės ekstraktas Piknogenolis yra prekinis ženklas, skirtas pušų žievės ekstraktui, ir jų sudėtis ar poveikis yra mažai skiriasi. Galite naudoti pušų žievės ekstraktą arba pycnogenol svorio, kad galėtumėte gydyti įvairias sveikatos būkles, įskaitant lėtinį venų nepakankamumą, retinopatiją ar erekcijos sutrikimą.

Prieš vartodami pycnogenol arba pušies žievės ekstraktą, pasitarkite su gydytoju, kad aptartumėte tinkamą dozę ir galimą pavojų sveikatai.

Identifikavimas Prancūzijos jūros pušies žievės ekstraktas paprastai parduodamas su pavadinimu pycnogenol.

riebalų deginimas vyras programas

Piknogenolis iš esmės yra pušies žievės ekstraktas iš Pinus maritima medžio. Žolinių vaistų kartais taip pat vadinama prancūzišku jūros pušies žievės ekstraktu, piogoliu arba oligomeriniu proanthocyanidinu OPC.

pycnogenol svorio kokie gėrimai gali priversti mesti svorį

Tiksliau sakant, priepučių žievės ekstrakto OPCs ir piknogenolai neleidžia nutekėti kraujagyslėse, o flavonoidai, vadinami katechinu ir taksofolinu žolėje, stimuliuoja azoto oksido gamybą organizme, atpalaiduoja kraujagysles, aiškina DrugDigest. Efektai DrugDigest.

  • Idealus svoris, kurį reikia numesti kiekvieną mėnesį
  • 35 metų vyras numeta svorio
  • Riebalų nuostoliai 4 savaites
  • Paskelbta:
  • maisto papildas prekių kainos nuo € () | puslapis 47 | Kainalt

Jie taip pat gali padėti gydyti aukštą kraujo spaudimą, erekcijos sutrikimą, įvairias su uždegimu susijusias sąlygas ir dėmesio deficito hiperaktyvumo sutrikimus, taip pat padėti išvengti vėžio, pažymi Sloan-Kettering.

Pasak UPMC, piknogenolis ir pušies žievės ekstraktas pycnogenol svorio padėti lengviems kraujosruvoms, venų varikoze, edemai, diabetui ir diabetinei neuropatijai ar retinopatijai, hemorojai, premenstruaciniam sindromui ir keliaujančiųjų trombozei. Galite pasiimti pušų žievės ekstraktą arba piknogenolą, kad padėtumėte palaikyti svorio kritimą ir pagerinti nakties regėjimą, taip pycnogenol svorio gydyti vilkligę, menopauzės simptomus, periodonto ligą, astmą, alergiją ir kepenų cirozę.

pycnogenol svorio

Vis dėlto nė vienų galutinių mokslinių tyrimų nepatvirtina piknogenolio ar pušų žievės ekstrakto naudojimas bet kokios sveikatos būklės prevencijai ar gydymui.

Pušies žievės ekstraktas paprastai būna skysčių, tablečių ar kapsulių, kurių sudėtyje yra proc.

  • Kaip numesti riebalus aplink savo įstrižaines
  • Šie vitaminai yra puikus sprendimas tonizuoti odą, nes jie atnaujina odą iš vidaus, maitina, apsaugo ir pašalina nepageidaujamus dėmelius.

OPCs arba proancianidinų, arba kremų, losjonų ar tepalų, kurių sudėtyje yra nuo 0,5 iki 2 procentų pušų žievės ekstrakto, formos. Kad padėtų gydyti lėtinį venų nepakankamumą, tipinė pušų žievės ekstrakto dozė yra 45 — mg per parą, vartojama trimis skirtingomis dozėmis.

Dieną visada pradedame šilta stikline vandens.

Vadovaukitės piknogenolio etiketėje pateiktomis dozavimo instrukcijomis. Tačiau, prieš pradėdami vartoti pušies žievės ekstraktą arba piknogenolį, pasitarkite su gydytoju apie tinkamą dozę.

numesti svorio walsall svorio metimo cukraus pakaitalai

Įspėjimas Pušies žievės ekstraktas ir piknogenolis gali sukelti nuovargį ir dirglumą žmonėms su ADHD, ir jie gali taip pat sąveikauti su chemoterapiniais vaistais ir imunosupresantais, tokiais kaip ciklosporinas, įspėja Sloan-Kettering. Atsižvelgiant į padidėjusį kraujavimo riziką, taip pat reikėtų vengti šaknų ekstrakto vartojimo kartu su kraujo krešėjimo priemonėmis, pvz.

pycnogenol svorio

Piknogenolis ir pušies žievės ekstraktas gali sukelti šalutinį poveikį, pavyzdžiui, skrandžio sutrikimus ir pykinimą. Be to, jei pycnogenol svorio hipertenziją, vartojant OPC kartu su vitaminu C, gali padidėti kraujospūdis. Author charles Posted on.