Spalvų praradimas


Dar antikos laikais taikyta spalvų terapijakurios tikslas — padėti išgyti nuo kai kurių ligų ar atstatyti dvasinę pusiausvyrą. Violetinė terapija Aktyvuoja kūrybinius ir dvasinius gebėjimus, atveria savigarbą, pakylėja dvasiškai, lavina įžvalgumą, įkvepia kilniems tikslams.

laikas numesti kūno riebalus

Violetinis aromatas Levandų aromatas atpalaiduoja kūną ir protą, suteikia ramybės pojūtį, harmonizuoja mintis, pašalina įtampą kūne. Violetinė terapija Rožinė terapija Rožinė spalva Pažadina meilę sau, padeda suprasti ir priimti save tokį, koks esi, aktyvuoja moteriškumą, didina jausmingumą, atveria nuoširdžiam bendravimui.

Rožinis aromatas Iš rožių, ylang ylang ir bergamotės eterinių aliejų, suteikia tikėjimo savimi, atveria širdį džiaugsmui ir atveria bendravimui, žadina meilę artimam.

monique svorio metimas nepaprastas svorio metimas

Žalia terapija Subalansuoja spalvų praradimas, spalvų praradimas pusiausvyrą, šalina pyktį ir slogią nuotaiką, atstato gyvybinę energiją, regeneruoja mintis. Žaliasis aromatas Iš rozmarino, čiobrelių ir mėtų eterinių aliejų, nukelia į gamtos prieglobstį, kur tvyro harmonija ir ramybė, žalias aromatas atstato energijos stoką, atkuria teigiamas emocijas, atnaujina vidinius resursus.

Indigo terapija Mažina padidėjusį jautrumą, giliai atpalaiduoja kūną, aktyvuoja intuiciją, iš kasdienio gyvenimo perkelia į svorio netekimas pooping mažiau erdves.

Euromelanomos diena: vienas iš šešių suaugusių žmonių gali turėti odos vėžį   9 Reikia tik prisėsti, atsipalaiduoti ir žiūrint į spalvas nuspręsti, kuri spalva labiausiai atitinka Jūsų rengimosi stilių, charakterio ypatybes ar tiesiog, spalvų praradimas spalvai jaučiate silpnybę. Teikiant pirmenybę vienoms spalvoms ir atsisakant kitų, mes galime daug ką sužinoti apie savo prigimtines savybes, emocijas, būdo bruožus. Visa laimė, kad gyvename spalvų vaivorykštėje.

Indigo mėlynos spalvos aromatas Iš vetiverijos, eukalpitų ir apelsinų eterinių aliejų, gydo emocijas, aktyvuoja įžvalgas ir intuiciją, atstato nervų sistemą, verčia susimąstyti apie tikrą gyvenimo esmę. Indigo terapija Mėlyna terapija Mėlyna spalva Nuramina protą ir dvasią, padeda greičiau atsipalaiduoti ir pamiršti rūpesčius, spalvų praradimas baimes, išgrynina mintis, aktyvuoja intelektinius gebėjimus.

svorio metimas rotveileryje riebalų nuostoliai svarui

Mėlynas aromatas Iš levandų, kadagio uogų ir citrinų eterinių aliejų, įkvepia pasitikėjimo savimi, suteikia vidinės ramybės, išsklaido baimes, pašalina vidines įtampas. Geltona terapija Geltona spalva Kelia džiaugsmą ir optimizmą, mažina stresą, šalina blogą nuotaiką, neleidžia užvaldyti depresijai, sušildo bendravimą ir jausmus.

ar zumba tikrai verčia numesti svorio

Geltonas aromatas Iš apelsinų, greipfrutų ir mandarinų eterinių aliejų, akimirksniu apkelia nuotaiką, šalina negatyvias mintis, įkvepia atvirai šypsenai ir laimės pojūčiui. Raudona terapija Atkuria energijos resursus organizme, suteikia jėgų ir tikėjimo savimi, atveria jausmingumą, motyvuoja tikslams.

Jų gama daug stipriau veikia žmogaus būseną nei, tarkim, baldai. Spalvos mus įkvepia ir nuramina, migdo ir budrina. Taigi, kokias pasirinkti, kad gyvenimas savo erdvėje būtų mielas?

Raudonas aromatas Iš ylang ylang, pelargonijų ir bergamotės eterinių aliejų, stimuliuoja nervų sistemą, suteikia energijos, stiprina pasitikėjimą savimi, sušildo jausmus, atveria meilei. Raudona terapija.

❤ Mokomės Spalvas ❤ Spalvų dainelė. ❤ Mokomasis filmukas mažyliams.❤