Svorio pamokslininkas


Penktadienio AVVA žinios 2018- 05- 18

Atsiliepimai 0 Aprašymas Paskutinis pamokslas: Tėvas Stanislovas — antroji Valentinos Šereikienės knyga, kurią įkvėpė vienas iškiliausių Svorio pamokslininkas žmonių. Joje ne tik dalijamasi atsiminimais apie Tėvą Stanislovą, bet ir skelbiami dar niekur nepublikuoti dvasininko pamokslai, svarstoma, kaip sulaukus brandaus amžiaus nepasiduoti apatijai ir kiekvieną dieną sutikti pozityviai.

Knygoje gausu Tėvo Stanislovo gyvenimo pamokas iliustruojančių pavyzdžių.

Pamokslo tekstas: Lk. Jis pamini tris Kristaus mokiniui reikalingas sąlygas. Pirmoji - mylėti Dievo Sūnų labiau nei savo artimuosius, antroji — sekti jį, nešant savąjį kryžių, ir trečioji — išsižadėti savo turto.

Pateiktos istorijos apie Lietuvos šviesuolius, kurie sulaukę senatvės nenustoja gyventi. Kaip tik stengiasi maksimaliai išnaudoti kiekvieną akimirką.

praleistas laikotarpis negali numesti svorio

Dvasininko idėjas pagrindžia ir šiandienos autoritetų mintys. Habilituotas medicinos mokslų daktaras, kardiologas Aleksandras Kriščiūnas įtikina, kad amžius ir sveikata gali sutarti. Į klausimą, ar siela sensta, atsako psichoterapeutas Aleksandras Alekseičikas.

svorio pamokslininkas rod durham svorio metimas

O galiausiai pati autorė — svorio pamokslininkas mokslų daktarė Valentina Šereikienė — svorio pamokslininkas visą knygą veda skaitytojus Tėvo Stanislovo gyvenimo keliais, įterpdama nuotaikingų pasakojimų, įdomių faktų ir naudingų patarimų. Tėvas Stanislovas mirė garbaus amžiaus, sulaukęs erių, nugyvenęs ilgą ir turiningą gyvenimą.

  • Ar tikrai riebalai dega?
  • Pamokslas » Pamokslai » Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčia
  • Visų jos knygų veiksmas vyksta mažučiame šiaurės Švedijos miestelyje Fjelbakoje, kuriame užaugo pati rašytoja.

Jis atlaikė sovietinio režimo žiaurumus, niekada nepalūžo, neprarado tikėjimo ir, svarbiausia, gyvenimo džiaugsmo. Dar daugiau — sugebėdavo juo apdovanoti kitus!

sveiko vandens maksimalus svorio netekimas

Ši knyga — veiksminga priemonė šalin nuvyti liūdesiui, suteikti dvasinės stiprybės ir paskatinti veikti, kad ir kokio amžiaus būtumėte! Papildoma informacija.