Wt lieknėja


wt lieknėja riebalų toksinų svorio netekimas

Modelio numeris: SP-D-serijos akių priežiūros sistemos Temperatūros matavimo sritį: 37,5 ~ 47 ° C Aplinkos temperatūra ° C ~ 60 ° C Elektroninis galia: AC Wt lieknėja Hz Detalius vaizdus RF radijo dažnių technologija yra wt wt lieknėja iš saugiausių ir veiksmingas metodus kosmetikos ir pašalinti nuo raukšlių.

Raukšlių šalinimas radijo dažnio principas kad radijo dažnio bangų prasiskverbti į barjerą molanocyte po oda.

wt lieknėja prarasti riebalus 3 savaites

Padaryti odos kolageno skaidulų yra šildomas iki dešimčių laipsnių Celsijaus, kolageno skaidulos susitraukia, taip, kad laisvos odos raukšlės yra ištemptas, kad būtų pasiektas tikslas grožio raukšles Priemonė suteikia dermos kolageno susitraukimą per elektroninių paakiams šildymo termostatas, po gydymo, poilsio oda iš karto pajuto į viršų, lift stangrinamasis poveikis ilgalaikis poveikis.

Naudojant ilgesnį laiką, tai gali padaryti kolageno rekonstrukcijos ir atgimsta.

wt lieknėja svorio netekimas kapučino

Iš dviejų iki šešių mėnesių gydymo, stimuliuojama kolageno bus laipsniškai sukurti, todėl ji bus greitai oda stora ir elastinga, raukšles, wt lieknėja maišelius, juodas akis bus palaipsniui išnyksta iš giliai į seklių. Programa 1.

  1. Valo žarnyną, kepenis, kraują, detoksikuoja organizmą, pašalina šlakus, normalizuoja kraujo spaudimą, suteikia energijos, oda lieka švelni ir lygi, nebereikia naudoti kremų.
  2. Spausdinti Liepos 26 d.