Bgt svorio


norint numesti svorio, reikia valgyti riebalus

Viso sezono Baltijos šalių lenktynių serijos stebino, kuo tik galėjo: dalyvių gausa, netikėtais lyderiais ir pergalėmis paskutinę minutę. Tad šiais metais didieji savaitgalio finalai, įvyksiantys Estijoje, turėtų nenuvilti nei vieno lenktynių mėgėjo.

bgt svorio super 7 riebalų degintojas

Tradicijos keičiasi: anksčiau ženkliai mažesniu dalyvių skaičiumi pasižymėjusios paskutinės sezono lenktynės bene antri metai iš eilės kviečia stebėti, kaip sezono geriausieji paaiškėja su paskutiniais finišo vėliavos mostais. Šioje įskaitoje įnirtingai kovai ruošiasi Estijos sportininkas Peeter Peek, rusai Andrey Yushin, Andrey Ermolov ir vos šešiais taškais nuo trečios vietos atsilekiantis Lietuvos sportininkas Karolis Gedgaudas.

lieknėjimo viršūnės numesti svorio naudojant trintuvą

Tuo tarpu, antroje bgt svorio esantį suomį Jyrki Jonkkari ir sportininkę Indrę Senkutę- Gedgaudienę skiria vos vienuolika taškų: tai toli gražu ne neįveikiama riba.

Estijoje — gausus dalyvių parkas ir nenuspėjamas oras Kaskart prieš lenktynes, dalyviai stebi ne tik taškų suvestinę, bet ir ilgėjantį dalyvių bgt svorio, dėlioja strategijas ir planus, kaip ką aplenkus galima pasiekti bgt bgt svorio. Panašu, kad šį savaitgalį kovos tikrai bus įdomios ne tik dėl gausaus bgt svorio parko, bet ir dėl lenktynėms prognozuojamo lietaus: paprastai oro sąlygos varžybas padaro ypatingomis. Lenktynės prasidės valandą, o baigsis — valandą.

Pirmos šios serijos lenktynės prasideda valandą, o antrasis važiavimas — valandą. Etapo greičiausieji bus apdovanoti Visą lenktynių savaitgalio tvarkaraštį ir pilną dalyvių sąrašą galima rasti organizatorių interneto svetainėje www.

bgt svorio