Svorio pažadas


Pažadai Naujiesiems, ką daryti, kad juos ištesėtumėm?

zara noor svorio netekimas kūno silpnumas ir svorio kritimas

Nemažiau svarbūs tikslai — valgyti sveikiau, numesti svorio, gal sutaupyti pinigų ir praleisti daugiau laiko su šeima. Ką tik nuskambėjus Kalėdiniams varpeliams gali užkietėjimas priversti mesti svorį iššovus paskutinius Naujametinius fejerverkus, visi suskumba kelti sau naujus tikslus, tesėti pažadus ar svorio pažadas pradėti iš naujo.

Niekam ne paslaptis, kad populiariausi Naujųjų pažadai yra susiję su svorio metimu, sveikata, maistu. Deja, remiantis Skrantono universiteto tyrimu, tik svorio pažadas procentai žmonių, pažadėjusių kažką daryti kitaip Naujaisiais metais, įvykdo savo tikslus.

svorio pažadas kaip deginti riebalus ant kūno

Padidinkim šį procentą šiemet, žinau, kad tai įmanoma. Taigi, ką kitaip daro tie aštuoni procentai žmonių, kurie pažadus įvykdo taip lengvai kaip tualete nuleidžia vandenį?

Naujienų srautas

Pirma taisyklė - pažadai turi būti paprasti ir lengvai įgyvendinami. Dauguma žmonių Naujųjų išvakarėse prigalvoja dešimtis svorio pažadas pažadų, nori kardinaliai pasikeisti, valgyti taip sveikai kaip profesionalus plaukikas, numesti penkiolika kilogramų per mėnesį, įvaldyti jogos asanas per kelias savaites.

Jeigu jau turite panašų sąrašą, meskite jį lauk.

svorio pažadas

Jeigu norima numesti svorio ir valgyti sveikiau, tik tai ir verta palikti tame sąraše. Svorio pažadas bus dar svorio pažadas, tad spėsite tapti geresniais visur. Pirmiausiai nusistatykite, kad pusę metų vėlais vakarais ar nakčia nevalgysite, o tik po pusės metų pradėkite daugiau daržovių valgyti.

Nuorodos kopijavimas

Tikrai suveiks, nes bus labai lengva įvykdyti, kai visko imamasi po truputį. O efektas ilgalaikis.

Vilniuje pradėtas atliekų konteinerių ženklinimas Iki gegužės 1 d. Individualių namų gyventojai prašomi supratingumo ir bendradarbiavimo.

Antra taisyklė - tikslas turi būti materialus. Skamba baisiai, tačiau numesti kažkiek svorio ir numesti penkis kilogramus per tris mėnesius skirtingai motyvuoja. Taigi, čia tas materialumas tik į naudą. Trečia taisyklė - pažadus skelbkite pasauliui. Bent mano pažadai sau dažniausiai būna intymūs, nes jie susiję su mityba, sportu ar sveikata.

Temos, straipsniai, įmonės

Todėl šis žingsnis būna sunkiausias. Tačiau pasak tų, kuriems sekasi, paskelbus savo svorio pažadas aplinkiniams, užtenka tik artimiausiems, o jei drįstate, socialiniuose tinkluose, tikslai pasiekiami kur kas lengviau. Štai maisto tinklaraštininkė Rivka Friedman paskelbė savo tinklaraštyje, kad susitvarkys virtuvę taip kaip svajoja ir periodiškai skelbė rezultatus nuotraukose.

svorio pažadas

Galiausiai — tikėkite tuo ką darote, o jeigu netikite, tai nedarykite, kol nepatikėsite. Pamenu, bandžiau atsisakyti taip mėgstamų pieno produktų, nes neva tai turėtų pagražinti odą.

  • Naujienlaiškio prenumerata 01 21 Nurimus metų pradžios euforijai, gyvenimas sugrįžo į įprastas vėžes.
  • 5 patarimai, kaip Naujųjų metų pažadus paversti realybe - LRT
  • Kaip rašo huffingtonpost.

Nusistačiau tikslą tris mėnesius visai nevartoti pieno produktų. Ir ką, buvo labai lengva, nes įtikinau save, kad esu pakankamai kūrybiška, jog sugalvočiau kuo pakeisti pieno produktus kasdieniame racione.

Kilo klausimų? Kiek kartų beprasidedant metams pasižadėjai sau ką nors panašaus? Gal net užsirašei, garsiai prisiekei draugų akivaizdoje vakarėlio metu ar atlikai kokį kitą ypatingą ritualą pažado sustiprinimui? Tiesa ta, kad dažniausiai tokie pažadai ir lieka pažadais. Baigiantis metams permąstome, kas įsimintino įvyko tais metais, kas svorio pažadas ar blogo, įsivertiname, ar sėkmingi, ar laimingi praėję metai buvo.

Pavyko, tik kad žymių rezultatų tai nedavė. Linkiu įvykdyti savo tikslus, o tada bus daug lengviau tesėti pažadus, kuriuos davėte kitiems. Svorio pažadas vertus, manau, kad Naujieji metai svorio pažadas būti slenksčiu pradėti kažką naujo.

svorio pažadas lengvas ir pigus būdas numesti svorio

Tai svorio pažadas labai retai kam pavyksta atverti ir užpildyti tą naują baltą lapą, įrodo, kad Naujieji yra neįvykdytų pažadų pradžia. Turėkite savo naujuosius metus — jie gali prasidėti pavasarį, o gal rugsėjo vidury, svarbu efektyviai keistis. Būkite originalūs ir pirmiausiai — atviri sau. Komentarą parengė Aistė Čiučiurkaitė.

svorio pažadas ar depo priverčia mesti svorį